eMono-Cykl Classic A1-174Wh

A1-174Wh

Nowy produkt

Przedstawiamy innowacyjne urządzenie, które zrewolucjonizuje transport w miastach. Pozwala na szybkie, bezpieczne, ekonomiczne i co najważniejsze ekologiczne przemieszczanie się z miejsca na miejsce.

Więcej szczegółów

650,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Moc silnika 350 W
Bateria 174 Wh
Max. Prędkość 18 km/h
Max. Zasięg 18 - 23 km
Max. Wzniesienie 15° - 18°
Temperatura Pracy -10~40°C
Waga 13 kg
Max. Obciążenie 120 kg
Napięcie Ładowania 220V 50-60Hz
Czas Ładowania 60-90 minut
Wymiary 59*46.2*27 cm
Wielkość Opony 14 cali

Więcej informacji

Od momentu, kiedy pierwszy raz użyjemy prezentowanego urządzenia - jazda po mieście, zakupy czy też zwykła przejażdżka po parku nie będzie już taka sama. Każdy metr, każda przestrzeń będzie inna. To jest nie tylko ekonomiczny i ekologiczny transport, to także nowa jakość i styl życia. Projekt eMono-Cykla zakładał stworzenie i wprowadzenie na rynek, innowacyjnego rozwiązania, rewolucji w transporcie miejskim.

W prezentowanym modelu udało się osiągnąć to, co jest niezbędne w takich urządzeniach – idealna równowaga, pomiędzy ceną a jakością. Jako początkowy model, ułatwiający stawianie pierwszych kroków i umożliwiający pozbycie się wielu przyziemnych trosk w codziennym transporcie. Równowagę utrzymuje się na zasadzie balansu ciałem. Poruszanie się do przodu oraz do tyłu możliwe jest dzięki zastosowaniu wmontowanych żyroskopów. Osoba korzystająca z tego urządzenia może poruszać się nim w przód, tył, przyspieszać, zwalniać, hamować balansując ciałem (pochylając się do przodu lub do tyłu). Równowaga między prawą i lewą stroną jest podobna do jazdy na rowerze i również opiera się na balansie ruch ciałem.

Używanie do przemieszczania się eMono-Cykla, jest dobrą alternatywą dla samochodów, motocykli, autobusów. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, najwyższej jakości materiałów i baterii, możliwe jest uzyskanie zasięgu nawet do 15-18 km. Nie trzeba się już martwić o miejsce do parkowania i czas potrzebny niezbędny do poruszania się po naszych zakorkowanych miastach. W większości przypadków, pozwala to na całkowite wyeliminowanie innych środków transportu i zaoszczędzenie nie tylko czasu, ale także realnych pieniędzy. Koszt pokonania 10 km to tylko około 10 gr (w przypadku 100 km – 1 zł).

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

eMono-Cykl Classic A1-174Wh

eMono-Cykl Classic A1-174Wh

Przedstawiamy innowacyjne urządzenie, które zrewolucjonizuje transport w miastach. Pozwala na szybkie, bezpieczne, ekonomiczne i co najważniejsze ekologiczne przemieszczanie się z miejsca na miejsce.

Produkty powiązane

13 Inne produkty w tej samej kategorii: